7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Spentrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Spentrup er to nye boliger kommet til salg. Den første villa, beliggende på Asfergvej 20 i Hvidsten, byder på en stor grund på 3608 m². Med et areal på 166 m² fordelt på 3 rum, er denne villa prissat til 1.895.000 DKK. Ejerudgiften er 2.045 DKK pr. måned.
Den anden villa på Bindeledet 39 tilbyder et mere kompakt hjem, men stadig rummeligt med sine 147 m² fordelt på 5 rum. Grunden strækker sig over 1008 m², og ejendommen har en pris på 1.795.000 DKK. Her er ejerudgiften lidt lavere, på 1.701 DKK om måneden.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.