Hjælp søges: Handyman, Tømrer & Snedker og Rengøring
Kilde: Handyhand

Kenneth Andersen
Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Spentrup:
-
Allan Stegger
Fra Randers C
Jeg har arbejdet 19 år som montør i shop in shop og messe branchen med opbygning/nedtagning af stor... -
Sejla HASKIC
Fra Randers NØ
Har lidt forskellige arbejdserfaring men er imødekommende for nye opgaver osv. Lige nu er jeg i ga... -
Rafa Fahqrie
Fra Randers NØ
omHåndværker/Vedligeholdelsesmedarbejder til facility i Aarhus. Vil de bruge en univarsel man, som ...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Husopgaver
-
Flytterengøring af lille hus
Fra Brian Paxvig (Randers NØ)
Totalrengøring af vægge, gulve, sanitet, hvidevarer, døre lister, skabe og vinduer/rammer ind- og u... -
akustikloft
Fra camilla Falkenstrøm (Randers NV)
Jeg har pt. alm. gipsloft i køkkken al rummet. Jeg ønsker at en løsning som giver bedre akustik i... -
Kroge liste på sofa
Fra Eva Ingemann hansen (Randers)
Liste til sofa har jeg det skal for bores før den kan sættes på. Knage på væk. En lampeskærm hvorda...
Denne artikel er skrevet af Kenneth Andersen og data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.