2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Spentrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Spentrup er to nye villaer netop blevet sat til salg. Den første villa er beliggende på Nyvej 26 i Gassum. Her tilbydes et hjem med en boligareal på 174 kvadratmeter, fordelt på 5 rum. Ejendommen ligger på en grund på 952 kvadratmeter og prisen er 1.895.000 DKK.
Den anden mulighed er villaen på Frejasvej 9, der er endnu mere rummelig med sine 230 kvadratmeter og 7 rum. Grunden her er på 831 kvadratmeter. Denne villa er sat til en pris på 1.675.000 DKK.
Fælles for begge ejendomme er, at de er beliggende i rolige omgivelser og tilbyder gode muligheder for komfort i hverdagen.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.